Naše stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OKPodpořte dětskou onkologii
ve vybraném městěHaima Plzeň

HAIMA Plzeň spolek vznikl v roce 2000. Jsme nezisková organizace, která působí především v rámci Plzeňského kraje a Karlovarského kraje. Naším cílem je zlepšovat situaci a podmínky našim malým i velkým pacientům s hematologickým nebo onkologickým onemocněním. Jsme jim oporou v průběhu léčby a i po jejím ukončení.  Snažíme se usnadnit návrat dětí po léčbě do běžného života. Naši pacienti se léčí na Dětské klinice Oddělení hematoonkologie Fakultní nemocnice Plzeň. I tam míří naše materiální a finanční pomoc.
Organizujeme pro děti v léčbě i pro děti po léčbě různé kulturní akce, volnočasové aktivity, pobyty, výlety. Pořizujeme pomůcky, přístroje, prostředky, dárky, pořádáme oslavy narozenin. Snažíme se dělat radost všem našim dětem i jejich rodinám.
Veškeré vybrané prostředky používáme na zkvalitnění života hematologicky a onkologicky nemocných dětí. Víme, že bez finanční podpory od všech sponzorů, partnerů a dárců by to nešlo. Moc všem děkujeme, že navracíte dětem úsměv na tváři. Vážíme si toho.
Děkujeme, že pomáháte.https://www.haima-plzen.czPODPOŘIT
sledujte nás na:           

Kontakt © 2023 Dny dětské onkologie